Уперше за понад 30 років капітально ремонтують інфекційне відділення марганецької лікарні

2 липня 2018 15:45
Уперше за понад 30 років капітально ремонтують інфекційне відділення марганецької лікарні
ДніпроОДА капітально ремонтує одне із найбільш затребуваних відділень марганецької лікарні – інфекційне. Його планують відкрити в 2019-му. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Децентралізація Президента України Петра Порошенка – це, перш за все, фінансовий ресурс на реалізацію довгоочікуваних проектів. Одним із успішних прикладів цієї реформи вже за рік стане оновлене інфекційне відділення марганецької міської лікарні. Воно нагадуватиме, скоріш, п’ятизірковий готель», – зазначив Валентин Резніченко.

Інфекційний корпус марганецької міськлікарні звели у 1986-му. З тих пір – жодного капремонту не було, розповіла начмед закладу Ольга Швець.

«Будівля застаріла – протікав дах, із ладу вийшли всі комунікації. Капремонт був вкрай необхідний – щороку у відділенні лікуються півтори тисячі пацієнтів – і дітей, і дорослих. Це мешканці Марганця та прилеглих сіл», – зазначила вона.

В інфекційному корпусі замінять дах, утеплять фасад, встановлять енергозберігаючі вікна, всередині оновлять комунікації, зроблять ремонт. Роботи в розпалі. Завершити все будівельники планують у 2019-му.

Читайте також