СБУ затримала радника Філатова

12 липня 2018 17:29
СБУ затримала радника Філатова
Служба безпеки України затримала за підозрою у державній зраді та співробітництві з окупантами Валерія Чорнобука, радника міського голови Дніпра Бориса Філатова.

Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Дніпровський вісник.

Як зазначають джерела у правоохоронних органах, СБУ змогла затримати колишнього суддю із Криму Чорнобука після того, як вчора Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що радника Філатова підозрюють у державній зраді за допомогу окупантам у розбудові судової системи в Криму під егідою РФ. Окрім цього, Валерій Чорнобук закликав своїх колег присягати на вірність Росії.

Після цього, суддю-зрадника пригрів під своїм крилом міський голова Дніпра Борис Філатов. Наразі у мережі можна знайти світлини, на яких Чорнобук файно сидить за одним столом з найближчимм оточенням городничого Дніпра, що зайвий раз доводить його причетність до міської влади.

У свою чергу, ще вчора, колишній голова муніципалів міста Кирило Харахулах підтвердив, що неодноразово бачив Чорнобука на нарадах з за участі міського голови Дніпра. Наразі Валерія Чорнобука підозрюють у вчиненні державної зради за ч.1 ст.111 КК України.

Читайте також