22 області України під загрозою втрати очищення питної води через непрацюючий "ДніпроАзот"

2 липня 2018 13:48
22 області України під загрозою втрати очищення питної води через непрацюючий "ДніпроАзот"
Дніпропетровська обласна рада звернулася до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо можливості відновлення роботи стратегічного підприємства "ДніпроАзот", яке забезпечує очисним хлором водопровідну систему області та України. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності ДОР.

Єдине в Україні підприємство АТ "ДніпроАзот", яке виробляє рідкий хлор та гіпохлорит натрію які постачають до підприємств водопровідно-каналізаційного господарства припиняє свою роботу на невизначений термін. У зв'язку з цим ТОВ "Аульська хлоропереливна станція" найближчим часом не зможе забезпечити рідким хлором водоканали для знезараження питної води в 22 областях України, зокрема Дніпропетровської, що може призвести до зростання соціальної напруги в суспільстві.

Тож з метою вирішення зазначеного питання Дніпропетровською обласною радою направлено відповідне звернення до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. Зазначимо, якщо вчасно не відновити роботу АТ "ДніпроАзот" - це може призвести до епідеміологічної катастрофи в Україні.

"Ми повинні докласти максимум зусиль щоб вирішити проблему щодо стабільної діяльності АТ "ДніпроАзот", бо в гіршому випадку - це може призвести до епідеміологічної катастрофи в Україні" - зазначив заступник голови облради.

Нагадаємо, що "ДніпроАзот" припинив свою роботу в середині червня.

Читайте також