На садок-привид в Дніпрі витратять 50,4 мільйона бюджетних гривень

13 липня 2018 16:28
На садок-привид в Дніпрі витратять 50,4 мільйона бюджетних гривень
На садок №200 в Дніпрі вже декілька років виділяють мільйони гривень на реконструкцію, але чомусь візуально серйозних змін в будівлі не помітно. Крім того, для дітей в цьому поки невідремонтованому приміщенні, закуповують харчування. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Деньги.Информатор".

Департамент благоустрою та інфраструктури міськради Дніпра оголосив тендер на реконструкцію садочка №200 на бульварі Слави, 11 (ж / м Перемога). На роботи планується витратити близько 50,4 млн грн. Аукціон стартує 19 липня.

За умовами тендерної документації, компанія-переможець повинна замінити покриття даху, оновити підлогу в приміщенні, замінити гідроізоляцію стін і фундаментів, демонтувати стару огорожу і встановити нову, встановити нові дитячі майданчики, замінити всі комунікації, закупити нові шафки, лавочки, табуретки, 8 музичних центрів Samsung, 5 LED-телевізорів SAMSUNG, 5 килимів, фільтри для води і протипожежну сигналізацію. Роботи мають бути виконані до кінця 2019 року.

Прикметно, що за даними звіту департаменту комунального господарства та капітального будівництва міськради Дніпра в 2015 році на садочок витратили 62,843 тис. грн. Вже у червні 2016 року департамент благоустрою оголосив конкурс на 20 млн грн на реконструкцію садочка. Вже у вересні конкурс виграла фірма з Кривого Рогу «КАПІТАЛ МАКС ТРЕЙД» з пропозицією в 19,7 млн ​​грн. Фінансувати реконструкцію садочка готові були з державного бюджету. В листопаді 2016 року, Кабмін вніс зміну до свого ж рішення і на садок планували виділити 5 млн грн.

Восени того ж 2016 року подивитися, як йде ремонт в садку, приїхав мер Дніпра Борис Філатов. Планувалося, що в садку буде функціонувати 7 груп на 114 дітей. В тому числі, передбачалися дві групи для дітей з особливостями розвитку.

«До цього там була вечірня школа, а з 2011 року будівля була у занедбаному стані. Це капітальний ремонт комунального закладу освіти. Всі внутрішні стіни будуть замінені. Докладаємо всіх зусиль, щоб з 1 вересня здати будівлю в експлуатацію», - сказав в 2016 році міський голова Дніпра.

Уже в грудні фірмою-підрядником і департаментом благоустрою зацікавилася прокуратура. Вона звинувачувала міськраду в «безпідставному перерахуванню на розрахункові рахунки підрядних організацій коштів місцевого бюджету».

І ось новий тендер і нова реконструкція. Уже на 50,4 млн грн. На сьогодні в саду замінили вікна на металопластикові, тріщину в стіні заклали скобами, а на території лежить будівельне сміття. В цілому виглядає майже так само як і восени 2016 року.

Що цікаво, будівля виглядає непридатною для того, щоб там знаходилися діти. Але в лютому цього року департамент гуманітарної політики міськради Дніпра провів тендер і підписав договір з фірмою на поставку харчування в цей садок. Спочатку сума угоди була 664 тис грн потім її знизили до 242 тис грн.

Читайте також