Компенсація 25%: за куплену техніку вітчизняних виробників держава повертає кошти

16 липня 2018 13:24
Компенсація 25%: за куплену техніку вітчизняних виробників держава повертає кошти
Уряд в рамках політики економічного зростання буде продовжувати практику запровадження механізмів підтримки виробників, передусім в агросегменті, і залучення інвестицій. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Кабінету Міністрів України.

Загальний бюджет програм уряду щодо підтримки агросектору становить 6,3 млрд грн. З них на пряму підтримку фермерських господарств уряд передбачив 1 млрд грн, ще 945 млн грн — на компенсацію 25% вартості техніки.

Компенсація поширюється на техніку, придбану в компанії з переліку вітчизняних виробників. Цей список постійно оновлюється й станом на сьогодні містить 116 підприємств та понад 2000 одиниць техніки. В Мінагрополітики пояснюють, до переліку може потрапити тільки та техніка, яка на 75% складається з деталей вітчизняного виробництва.

"В Україні діють майже 2 мільйони малих та середніх підприємств, які створюють понад половину всього валового продукту країни. Ухвалений сьогодні план, у свою чергу, покликаний активізувати та підвищити ефективність роботи уряду щодо імплементації прописаних у Стратегії напрямів", - пояснюють у Міністерстві.

Читайте також