Влада Дніпра позичила у Укргазбанка 500 млн грн

18 липня 2018 11:24
Влада Дніпра позичила у Укргазбанка 500 млн грн
Дніпропетровська обласна дирекція Укргазбанку надала кредит Дніпровській міськраді у розмірі 500 млн. грн. на розвиток інфраструктури та благоустрою міста. Кошти будуть спрямовані на здійснення капітального ремонту автошляхів і мостів, реконструкцію тротуарів, ремонту та благоустрою місцевих шкіл й дитячих садків. Про це йдеться на сайті Укргазбанку, передає Дніпроград.

За словами директора Дніпропетровської обласної дирекції Укргазбанку Тетяни Продан, наданий кредит дозволить якісно реконструювати автошляхи та тротуари міста, а також оновити та впровадити у застарілих будівлях шкіл та дитячих садків сучасні енергоефективні заходи для комфорту й безпеки дітей.

«Розвиток і процвітання міста завжди залежить від ставлення до нього місцевої влади, тому державний УКРГАЗБАНК завжди сприяє і підтримує місцеву владу у питаннях реконструкції міста. Фінансування надано до 2020 року за максимально лояльними умовами, тому бюджет міста не відчує зайвого навантаження. Наданий кредит забезпечить продовження якісного капітального ремонту автошляхів та тротуарів Дніпра. Крім того, кошти будуть спрямовані на оновлення та впровадження енергоефективних заходів у застарілих будівлях шкіл та дитячих садочків для комфорту та безпеки дітей. Сподіваюся мешканці нашого міста оцінять відремонтовані дороги та модернізовані інфраструктурні об’єкти нашого міста», - зазначила Тетяна Продан.     

Раніше зазначалося, що бюджет Дніпропетровщини перевиконано. 

Читайте також