Попри спротив Філатова та несприяння поліції, аудитори нарахували мільярд недоотриманих Дніпром грошей

19 липня 2018 12:25
Попри спротив Філатова та несприяння поліції, аудитори нарахували мільярд недоотриманих Дніпром грошей
Департамент економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міськради відмовив Східному офісу Держаудитслужби в проведенні ревізії його діяльності в 2014-2017 роках.

План перевірок Східного офісу ДАСУ передбачав проведення в першому кварталі 2018 року ревізії фінансово-економічної діяльності фінансового департаменту мерії Дніпра з 1 січня 2014 року по 31 грудня 2017 року. Проте Департамент не допустив спеціалістів ДАСУ до проведення ревізії, про що 12 березня було складено відповідний акт.

Після цього ДАСУ направило листи з проханням посприяти проведенню ревізії меру Дніпра Борису Філатову та керівнику поліції Дніпропетровської області Віталію Глуховері. Ті проігнорували  листи, а перевірка Департаменту економіки міськради Дніпра так і не була проведена.

Департамент економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міськради очолює заступник мера з питань діяльності виконавчих органів Володимир Міллер. Саме цей департамент формував та розподіляв міський бюджет (видаткова частина бюджету Дніпра в 2014-2017 роках склала 31,47 млрд грн.).

В березні Східний офіс ДАСУ оприлюднив результати аудиту виконання бюджету Дніпра в 2014-2017 роках. Перевірка показала, місто недоотримало 409 млн грн. від операцій з землею, 103 млн грн. від операцій з комунальним майном, ще 56 млн грн. було втрачено на рекламі, паркові та пайових внесках на розвиток інфраструктури. До того ж міськрада сплатила 68 млн грн за резервування кредиту Європейського банку унаслідок несвоєчасного визначення міськрадою замовника будівництва метро. Також аудитори підрахували, що існують резерви для щорічних надходжень ще 556 млрд грн. від операцій з землею та майном міста.

Джерело: Наші Гроші
Читайте також