Дніпровським підприємцям розповіли про важливість офіційного працевлаштування робітників

19 липня 2018 15:48
Дніпровським підприємцям розповіли про важливість офіційного працевлаштування робітників
Сьогодні, 19 липня, у Дніпрі провели роз’яснювальну роботу з підприємцями ТРЦ «Мост-сіті» про важливість офіційного працевлаштування робітників. Про це повідомляє Дніпроград з місця події.

За словами начальника інспекції з питань праці та зайнятості населення Тетяни Янушкевич ціллю сьогоднішнього візиту було роз’яснення більш широкому колу людей діючого законодавства з приводу праці. Вона зазначила, що по місту вже було проведено близько двадцяти подібних візитів і виявлено всього два порушення по місту.

«Інспекція з питань праці та зайнятості населення має право проводити перевірки підприємств з приводу працевлаштування. У випадках, коли ми отримуємо інформацію, що права працівників порушені, ми можемо провести спочатку провести відеозйомку порушення і після цього повідомляти роботодавців про перевірку», - розповіла Тетяна Янушкевич.

Вона додала, що протягом травня і червня було зареєстровано 1442 фізичних осіб підприємців, а за два тижні липня – 400. До бюджету міста потрапило 107,2% від плану за першу половину року.

Читайте також