КБ "Південне" розробляє двигуни для пілотованих польотів на Місяць

21 липня 2018 08:08
КБ "Південне" розробляє двигуни для пілотованих польотів на Місяць
Спеціалісти з КБ "Південне" розробляють двигуни, які б дозволили використовувати їх під час пілотованих польотів на Місяць.

Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу бюро.

Науковці зазначають, що маючи величезний досвід у створенні двигунів для радянської місячної програми, які давали можливість забезпечити м'яку посадку пілотованого корабля на місячну поверхню і доставку корабля на навколомісячну орбіту після зльоту з поверхні Місяця, зараз в КБ "Південне" працюють над створенням рідинних ракетних двигунів з багаторазовим регулюванням тяги.

"На базі раніше розроблених двигунів, що працюють на висококиплячих довгозбережуваних компонентах палива, наші фахівці розробили проекти двигунів РД860 і РД860L, які можуть бути використані в програмах по освоєнню Місяця, Марса та інших космічних об'єктів для доставки науково-дослідницької апаратури на поверхні космічних тіл", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, це:

Двигун РД860 - однокамерний, багаторежимний, з пневмонасосною системою подачі компонентів палива. Забезпечує багаторазовий запуск (до 10 включень) в польоті
Двигун РД860L - трикамерний, багаторежимний, з пневмонасосною системою подачі компонентів палива, складається з двох автономних двигунних блоків (центрального і периферійного) 

Також додається, що для цього класу двигунів є вся необхідна виробнича та стендова бази. Такі двигуни можуть бути створені з мінімальними фінансовими витратами і в дуже стислі терміни.

Читайте також