Депутат заявляє про крадіжку стратегічного мазуту на Теплоцентралі

1 липня 2018 13:00
Депутат заявляє про крадіжку стратегічного мазуту на Теплоцентралі
Міський депутат Кривого Рогу Микола Колесник повідомив, що на стратегічному підприємстві "Теплоцентраль" було вкрадено обов'язковий запас мазуту, а також реалізовано махінацію з викачуванням грошей бюджету. Про це депутат написав на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

"Є у Кривому Розі державне підприємство "Теплоцентраль", теплогенеруючє. Повністю державне підприємство. От тільки чомусь стратегічний, аварійний запас мазута, 2500 тон, десь зник, потихеньку, без використання на опалення, переїхавши автоцистернами до Харкова, узяв і зник, за готівку. А ще на "Теплоцентралі" є турбіна, такий собі пристрій, турбіна при технологічному процесі генераціії тепла, крутилася та виробляла електроенергію, так от вона не зникла, вона якимось чином стала приватною (а потім, по заліку десь у 60 + млн, стала знову державною, збитків десь на 50 млн.)", - пише Микола Колесник.

Він також зазначив, що до цього може бути причентий один із криворізьких народних депутатів, який "взяв під опіку" це підприємство.

Нагадаємо, що "Теплоцентраль" - один із державних об'єктів, які незабаром мають приватизувати.