У Дніпрі молодик на продажу неіснуючих авто заробив 5 тисяч гривень

3 липня 2018 15:14
У Дніпрі молодик на продажу неіснуючих авто заробив 5 тисяч гривень
На Дніпропетровщині винесли вирок молодику, який через сайт безкоштовних оголошень заволодівав грошовими коштами громадян. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу прокуратури Дніпропетровської області.

У грудні 2016 року молодий дніпрянин вирішив трохи підзаробити і розмістив на сайті інтернет-магазину OLX оголошення про продаж машини. Авто він так і не продав, але примудрився заробити 5 тисяч гривень.

На всі пропозиції про покупку, яких було чотири, хлопець відразу погоджувався, але з умовою: попередньо потрібно було перерахувати певну суму грошей на його банківський рахунок перед безпосереднім процесом продажу авто. Гроші покупці перераховували, після чого «продавець» обривав зв'язок. Таким чином заробив більше п'яти тисяч гривень.

Проте хлопцю довелося повністю відшкодувати всі гроші, отримані шахрайством і визнати свою провину.

Обвинувачення підтримувалось прокуратурою Дніпропетровської області.

Суд, враховуючи всі обставини злочину, особу обвинуваченого, який раніше не був судимий та має третю групу інвалідності, призначив йому покарання у вигляді 4 років позбавлення волі. На підставі ст.75 КК України молодика було звільнено від відбуття основного покарання та встановлено іспитовий строк – 3 роки.