У Кривому Розі помер військовий, який оголосив голодування через халатність лікарів

9 липня 2018 08:24
У Кривому Розі помер військовий, який оголосив голодування через халатність лікарів
Вчора, 8 липня, помер колишній військовослужбовець Володимир Близнюк, який оголосив про голодування у лікарні Кривого Рогу через те, що медики не надали йому належної допомоги. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Громадське радіо.

«Тато помер о четвертій годині ранку. Дату і місце похорону повідомлю пізніше», - написала на своїй сторінці у Facebook дочка померлого Ірина Близнюк.

Працівники криворізької лікарні із червня не повідомляли про діагноз ветерана АТО Володимира Близнюка, а також не видавали йому ліків, всупереч нововведенням медичної реформи. Про це розповіла волонтерка Юліана Березуцька. Вона зазначила, що ліки почали видавати лише після того, як волонтери почали звертатись до ЗМІ та Міністерства охорони здоров’я. До цього медпрацівники їх не надавали взагалі, або ж видавали мінімально і не ті, що були необхідні — пояснюючи це тим, що препаратів у лікарні нібито не вистачає.

Головний лікар 16 міської лікарні Кривого Рогу Ігор Криштопа як причину смерті назвав наркотики, які Близнюк нібито приймав в туалетах лікарні. Юліана Березуцька зазначає: від вівторка хворий взагалі не вставав з ліжка.

«Це абсолютна брехня. Він навіть фізично не міг цього зробити — він від вівторка не вставав з ліжка. У четвер я йому дзвонила, а він не міг навіть підняти слухавки, бо йому було погано. Ми вже мали перевезти його на лікування до іншого міста, але не встигли», — розповіла Березовська.

Березовська каже: в лікарні саботують медичну реформу, а саме місто знаходиться під сильним впливом Опозиційного блоку.

«Це політична гра. У нас в Кривому Розі зараз сильне протистояння між Оппоблоком, БПП. Головний лікар Криштопа — це депутат від Оппоблоку. Вони просто бойкотують медичну реформу, ніхто не знає, де зникають всі ці ліки, які вони закуповують», — зазначила Юліана Березуцька.

Нагадаємо, що з 27 червня військовослужбовець Володимир Близнюк голодував, перебуваючи в лікарні. Офіційно акцію голодування чоловік змушений був оголосити в знак протесту проти якості надання медичної допомоги в 16-й міській лікарні Кривого Рогу. 

Після цього всі потрібні ліки, які були призначені спочатку, принесли. Правда сказали, що це не від лікарні, а від якогось фонду.