"Руський" нападник на криворізьких журналістів шукатиме щастя на паперті

19 липня 2018 14:47
"Руський" нападник на криворізьких журналістів шукатиме щастя на паперті
Співробітника криворізького комунального підприємства звільнили після того, як він назвав місцевих журналістів "хохлами, які ох***и" й з вигуками "я рускій" напав на одно із представників ЗМІ.

Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Перший Криворізький.

Інцидент стався під час візиту журналісті на КП "Швидкісний трамвай", на території якого отруїли стерилізованих собак. Втім, на шляху розсілдуваню став кремезний чоловік, який фізично перешкоджав гостям. Після декількох хвилин діалогу співробітник КП видав на адресу журналістів нецензурну лайку з елеметами відвертої ксенофобії, назвавши їх "хохлами, яік ох***и". На питання чи він росіянин, невідомий хуліган з гаслом "да, я русский!" вдарив представника ЗМІ в обличчя.

Після цього у мережі вибухнув скандал. Як наслідок - на підприємстві провели службове розслідування і звільнили "руського" з лав криворізьких комунальників. 

За свої дії і вислови чоловік не тільки отримав сумнівну славу, а і у найближчий час буде вимушений шукати нову роботу, хоча не виключено - що й отиратиметься на паперті. Адже московський патріархат, активний на Криворіжжі, вірного "руського" в біді не залишить.

Нагадаємо, раніше в Кривому Розі чоловік їздив по місту з колорадською стрічкою та заявив, що його прапор - червоно-синій.