Корбан з Філатовим вирішили перебігти від Президента до Тимошенко - джерело

3 липня 2018 13:08
Корбан з Філатовим вирішили перебігти від Президента до Тимошенко - джерело
Напередодні початку "гарячої фази" передвиборчих перегонів міський голова Дніпра Борис Філатов разом із своїм "радником" Генадієм Корбаном вирішили перебігти з табору нинішнього президента до його найзапеклішого ворога - Юлії Тимошенко. Про це повідомив київський журналіст Дмитро Гороховський з посиланням на джерело в депутатському корпусі Дніпровської міськради, передає Дніпроград.

"Тільки що дзвонив один знайомий депутат з Дніпра. Боря (Гена) вирішили йти у ва-банк і активно бігти з тонучого корабля під кодовим ім'ям ПАП. Бігти вирішили, як завжди, на бік потенційного переможця, а точніше Тимошенко",  - пише Гороховський.

Також він додав, що не зважаючи на бажання приєднатися до команди Юлії Володимирівни, міського голову та старшого партнера там не чекають.

"Боря з Геною встигли зіпсувати відносини з усіма в місті без винятку, в тому числі і з тими, хто представляє ЮВТ в місті. І ось з тонучого корабля небрати наші менші бігти вже почали, а от на новий корабель їх брати ніхто не хоче. У всій цій історії мені цікаво лише одне: щури потонуть або встигнуть доплисти до землі обітованої і залягти там на дно до наступних виборів?", - зазначає журналіст.

Варто зазначити, що Філатов та Корбан шукали захисту у президента в обмін на забезпечення організації виборів в Дніпрі та підтримку команди гаранта.