Сепаратисти засудили Яроша до 12 років в'язниці, а Коломойського - до пожиттєвого терміну

5 липня 2018 09:16
Сепаратисти засудили Яроша до 12 років в'язниці, а Коломойського - до пожиттєвого терміну
У тимчасово окупованих районах Донецької і Луганської областей таке утворення як "український народний трибунал" заочно засудив Дмитра Яроша до 12 років тюрми, а олігарха Ігоря Коломойського - до довічного ув'язнення і конфіскації всього майна, також "вироки" отримали генпрокурор Юрій Луценко і ще декілька осіб. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Українську Правду.

Зазначається, що так званий "УНТ" провів більше 40 судових засідань, де розглядав кримінальні справи "із суворим дотриманням Кримінально-процесуального кодексу України".

Повідомляється, що в закритому режимі "заслухались" справи 10 осіб, серед яких: голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко, український бізнесмен і колишній губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський, генпрокурор України Юрій Луценко, головний редактор сайту "Новости Донбасса" Олексій Мацука, колишні в.о. гепрокурора Олег Махніцький та Юрій Севрук, екс-губернатор Донецької області Сергій Тарута, колишні генпрокурори України Віктор Шокін і Віталій Ярема, нардеп і екс-лідер організації "Правий сектор" Дмитро Ярош.

Так, до довічного ув'язнення з конфіскацією майна був засуджений Коломойський, який звинувачувався у "зловживанні владою, розв'язанні військового конфлікту, створенні не передбачених законами України воєнізованих формувань, пособництві у скоєнні бандитизму".

У свою чергу Генпрокурор Юрій Луценко "засуджений" до 10 років позбавлення волі за "приховування злочинів, зловживання службовим становищем, вчинення численних злочинів проти правосуддя" та інше.

Ярош "отримав" 12 років в'язниці за нібито "співучасть в скоєнні терактів".

"Сьогодні прочитав, що московські шавки з ОРДЛО «засудили» мене до 12 років «позбавлення волі». Давно так емоційно не реагував... Навіть вилаявся. Ну, чому Ігорю Валерійовичу Коломойському - "пожиттєвий"термін, а мені - тільки "12 років"? Принижують, падлюки", - прокоментував свій вирок Дмитро Ярош.