Рашистка Вікторія Шилова повернулася у Дніпро

5 липня 2018 13:41
Рашистка Вікторія Шилова повернулася у Дніпро
Одіозна прихильниця "руського міра" Вікторія Шилова після тривалого затишшя була помічена на вулицях Дніпра. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Наталія Хазан.

"А ось і Віта Шилова в Дніпрі в АТБ на Космічній. СБУ не цікавить. Це ж до мене СБУ могло прийти з обшуком, а Віту то навіщо чіпати. Якщо скоро побачу десь в ресторані тут Царьова, взагалі не здивуюся", - пише Хазан.

Одіозну рашистку також помітив кореспондент Дніпрограда неподалік Дніпровської міської ради, коли та обідала в одному із закладів харчування.

Шилова не сходить з екранів російських телеканалів, де виконує роль жінки-плакальниці та викривальниці "злочинів київської хунти". Самоназвана пацифістка, яка нібито "за мір", вже неодноразова була помічена у провокативних акціях, спрямованих проти українського народу. Так, вона вперто наполягає, що на Донбасі триває громадянська війна, а у керма влади в країні – військові злочинці. Сепаратистка підбурює населення на новий Майдан та усіляко захищає країну–агресора – Росію.

Не соромлячись, Шилова стверджує: це саме "українські артилеристи" вбивають жінок та дітей на Сході, та ще й отримують за це медалі.