Люди, які засіли в кабінетах міськради, не пройшли випробування на українськість, - Дороленко

7 липня 2018 13:36
Люди, які засіли в кабінетах міськради, не пройшли випробування на українськість, - Дороленко
Відомий у Дніпрі громадський діяч Кирило Дороленко констатував той факт, що міська влада не пройшла випробування на українськість та веде брудну кампанію, в якій намагається очернити не лише політичних опонентів, а саму ідею декомунізацї.

Так голова ГО "Січ-Дніпро" відреагував на поширені напередодні листівки провокаційного змісту, повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку Дороленка у Facebook.

"Міська влада в боротьбі з єдиним нардепом, який проводив декомунізацію Дніпра, перейшла до методів дискредетації самої декомунізаціі, представляючи її чимось компрометуючим. Зачепивши ім‘я головнокомандуючого Української Повстанської Армії, який загинув в бою, в іронічному плакаті. Просто жесть, і це в Дніпрі!", - зазначає Кирило Дороленко.

Окрім цього, Дороленко визнає, що люди, які засіли в кабінетах міської ради, не пройшли випробування на українськість. Це стає очевидним з того, що з грудня місяця у місті активно боряться за те, щоб в Дніпрі з‘явилась вулиця на честь Степана Бандери, останнього лідера українського визвольного руху, але підопічні Філатова усіма можливими способами гальмують цей процес.

"Питання перейменування зам‘яли спочатку на одній комісії, потім перенесли на іншу, а з весни взагалі зробили вигляд, що по Степану Бандері нічого не обговорювалось. Декалог Організації Українських Націоналістів свідчить нам: Пам'ятай про великі дні наших Визвольних змагань. Тому ми будемо робити все можливе, щоб ім‘я Степана Бандери з‘явилося на вулицях сучасного Дніпра. І не забувайте, друзі мої, що символи та смисли правлять світом", - зауважив Дороленко.

Також громадський діяч продемонстрував провокативні листівки, які з'явилися в одному з районів міста і дискредитують народного депутата Андрія Денисека - головного опонента нинішньої міської влади

Варто зазначити, що раніше Філатов особисто назвав декомунізацію "нікому не потрібними перейменуваннями".