Ми повинні говорити про полонених не тільки в Україні, а й за кордоном, - Кирило Дороленко

11 липня 2018 11:15
Ми повинні говорити про полонених не тільки в Україні, а й за кордоном, - Кирило Дороленко
Громадськість повинна піднімати тему полонених та політв'язнів не тільки в Україні, а й за кордоном. Про це наголосив голова громадськогої організації "СІЧ-Дніпро" Кирило Дороленко у коментарі для Дніпрограду.

Під час акції "Свободу полоненим" Кирило Дороленко зазначив, що Російська Федерація вдається до чималих інформаційних маніпуляцій проти України. Через які навіть сьогодні, на п'ятому році вйни, багато європейців думають, що на території України йде "громадянська" війна.

"Коли українець їде на відпочинок або по роботі за кордон, він повинен розповідати тамтешнім мешканцям, що в нас є проблема. Що ми маємо сотню українців, які незаконно перебувають у полоні, яких катують, над якими знущаються. Ми маємо надію, що ми їх повернемо, але якщо весь світ нам не допоможе - ми з цим можемо не впоратися. Тому що РФ веде проти нас не тільки збройну війну, а й інформаційну по всьому світу", - вважає Кирило Дороленко.

Він також додав, що подібними акціями українці показують, що вони пам'ятають про проблему повернення українських полонених з рук окупантів.