Радника Філатова звинувачують у державній зраді та співпраці з окупантами

11 липня 2018 19:31
Радника Філатова звинувачують у державній зраді та співпраці з окупантами
Прокуратура та Служба безпеки України провели обшуки з місцем проживання одіозного судді-втікача з Криму та неофіційного радника міського голови Філатова Валерія Чорнобука, якого підозрюють у державній зраді.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає Дніпроград.

"Підривна діяльність Чорнобука В.І. в наданні допомоги іноземній державі та її представникам у переході судів АР Крим на здійснення правосуддя на підставі законодавства іноземної держави-Російської Федерації призвели до забезпечення функціонування незаконно створених судових органів, посилення заходів тимчасової окупації півострова Крим", - повідомив Луценко.

Чорнобука неодноразово пов'язували з міським головою Дніпра Борисом Філатовим - суддя-зрадник вирішував питання "взаємодії" з правоохоронцями. Цю інформацію підтвердив і колишній керівник нині Муніципальної варти Кирило Харахулах.

"Мене,  як колишнього керівника КП Муніципальна поліція, який був присутній на робочих нарадах у міськвиконкомі Дніпра, при міському голові і на яких як радник міського голови був присутній пан Чорнобук, цікавить питання - чому правоохоронні органи, які 4 роки як мають інформацію про кримські "подвиги"  Чорнобука, не зупинили його діяльності уже в цій новій якості в Дніпрі? А щодо питань до міського голови Дніпра, то я їх не маю - тут все ясно - йому потрібні слухняні виконавці, незалежно від кількості брудних плям на мундирі", - написав Харахулах.

Зокрема, як відомо, Валерій Чорнобук у свій час допомагав Російській Федерації налагоджувати роботу судової системи в Криму, а також закликав колег переходити на сторону РФ.

Втім, як можна побачити, це не завадило дніпровській міській владі "взяти під крило" колаборанта та працювати з ним. Наразі Чорнобуку повідомлено про підозру у вчиненні державної зради за ч.1 ст.111 КК України.

Варто зазначити про цікавий збіг. Напередодні, після декількох інформаційних атак на Аульську хлорпереливну станцію з боку команди Корбана-Філатова, на підприємство сталася спроба кібератаки російськими спецслубами.