Дніпряни більше 9-ти місяців оплачували завищену вартість проїзду, - «Громадський контроль»

13 липня 2018 09:02
Дніпряни більше 9-ти місяців оплачували завищену вартість проїзду, - «Громадський контроль»
У Дніпрі 20 червня громадська організація «Платформа Громадський контроль» в Апеляційному суді домоглася визнання незаконним та скасування рішень щодо підняття травнем 2017 року тарифів на проїзд в маршрутках міста. Про активісти повідомили вчора, 12 липня, на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Активісти продовжують у судовому порядку домагатися дотримання законних процедур підвищення вартості проїзду в маршрутках, замість прийняття рішень «за закритими дверима» в департаменті транспорту.

«20 червня 2018 ми вже в апеляційному суді домоглися визнання незаконним та скасування рішення щодо підняття тарифу в травні 2017 року. Тоді тариф був піднятий до 6 грн. Тобто, по суті, суд визначив, що Дніпровська міськрада порушила закон, через що громадяни більше 9-ти місяців оплачували завищену вартість проїзду», - йдеться у повідомлені.

Також активісти наголошують, що це вже четвертий суд, який організація «Платформа Громадський контроль» виграла у міськради за останній рік, що вказує на системні порушення законодавства з боку виконкому та структурних підрозділів Дніпровської міськради.

На даний момент активісти готують позов до суду щодо скасування змови влади з перевізниками стосовно підняття плати за проїзд на маршруті до Таромського до десяти гривень.

«Беззаконня виконкому і департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Дніпровського міськради має бути зупинено», - заявляють активісти.

Нагадаємо, що нещодавно виконком Дніпровської міської ради ухвалив рішення дозволити деяким перевізникам підняти вартість тарифу.