Під час обшуку в радника Філатова знайшли нові докази його причетності до анексії Криму

14 липня 2018 09:12
Під час обшуку в радника Філатова знайшли нові докази його причетності до анексії Криму
Під час обшуків за місцями роботи та проживання зловмисника правоохоронці вилучили додаткові докази його причетності до незаконної анексії Криму. Про це йдеться у повідомленні Служби безпеки України, передає Дніпроград.

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою АР Крим викрили на сприянні окупантам колишнього Голову Апеляційного суду тимчасово анексованого Криму. Оперативники спецслужби встановили, що з 2014 року український посадовець сприяв країні-агресору в забезпеченні функціонування судових органів на тимчасово окупованій території півострова Крим.

Надалі суддя через особисті причини залишив півострів та працевлаштувався у Дніпровській міській раді. Колишньому судді повідомлено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада). Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

Нагадаємо, що 11 липня 2018 року Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що прокуратура Автономної Республіки Крим спільно із співробітниками Служби безпеки України провели обшуки у приміщеннях, в яких проживає колишній Голова Апеляційного суду АРК Валерій Чорнобук.