Народний депутат з Дніпра Віталій Купрій вийшов з «УКРОПу» та хоче балотуватись в Президенти

17 липня 2018 10:31
Народний депутат з Дніпра Віталій Купрій вийшов з «УКРОПу» та хоче балотуватись в Президенти
Народний депутат з Дніпра Віталій Купрій вийшов з політичної партії «Українське об’єднання патріотів «УКРОП» та хоче балотуватись в Президенти. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку політика у Facebook.

Віталій Купрій написав, що спілкування з тисячами пересічних українців спонукало його висунути свою кандидатуру на найближчих виборах Президента. За його словами, саме жителі хочуть бачити на головній посаді держави незалежного молодого політика, який незаплямований у корупційних скандалах і здатний забезпечити справедливість.

«Сьогодні визначний день у моїй політичній кар‘єрі. Я вирішив вийти з партії «УКРОП» і самостійно боротись за посаду Президента України. Я готовий взяти на себе відповідальність за зміни в країні, щоб суттєво покращити якість життя людей вже в найближчий час», - зазначив Віталій Купрій.

Народний депутат стверджує, що йому необхідно самостійно формувати свою команду, ідеологію та стратегію дій.

«Я йду в Президенти не один. Поряд зі мною вже є люди, на яких можна спертися й яким можна довірити розбудову держави. Я завжди відкритий до співпраці з патріотами України, які поділяють мої думки та прагнення. Приєднуйтесь до моєї команди! Разом ми переможемо!», - повідомив політик.

Також Віталій Купрій подякував колишнім колегам по партії «УКРОП» за співпрацю.

«Ми пройшли з вами складні часи в опозиції до антинародної влади, боролись за добробут українського суспільства. Але наразі я відчуваю, що зможу стати лідером окремої політичної сили, яка буде рішуче діяти, щоб перемогти у війні, зупинити корупцію, в рази підняти соціальне забезпечення народу», - додав народний депутат.

Раніше Віталій Купрій заявляв, що Президент України Петро Порошенко зрадив ідеали Революції Гідності.