Філатов прикриває боротьбою з сепаратизмом зачистку нелояльних директорів шкіл?

20 липня 2018 16:01
Філатов прикриває боротьбою з сепаратизмом зачистку нелояльних директорів шкіл?
Боротьба з сепаратизмом чи зачистка нелояльних директорів шкіл - патріоти Дніпра сумніваються в мотивах Філатова звільнити директорів, які міський голова анонсував напередодні на своїй сторінці у Facebook.

Так, відомий у Дніпрі громадський діяч та депутат Чечелівської районної ради Кирило Дороленко зауважив, що маючи в своєму розпоряджені так звані "досьє" на директорів, Борис Філатов вирішив скористатися ними лише під час "оптимізації" гуманітарної сфери міста.

"Городничий, маючи в своєму розпорядженні інформацію по всім схильним до зради директорам, за 2 роки нічого з цим не робив. Але раптом сьогодні в період "Великої освітньої оптимізації в Дніпрі" прийняв кардинальне рішення всіх "прибрати". Головне, щоб під час великої чистки не переплутали людей, які мають свою власну позицію щодо змін в освіті в Дніпрі з реальними сепаратистами. Бо після спілкування з Чернобуком та Ткаченком вектори могли і змінитися", - написав у соціальній мережі Дороленко.

Окрім цього, він звернув увагу і на те, що окрім городничого очищенням освітньої сфери займалися і націоналісти, втім, Філатов це скромно замовчує.

"Городничий анонсував на всю країну про свою боротьбу з сепаратизмом і не забув при цьому висміяти червоно-чорний прапор. Але водночас не згадав (чи забувся), що націоналісти внесли вагомий внесок в боротьбу з колабораціоністами в нашому місті, коли долучилися до цієї титаничної роботи по збору та перевірці інформації по всіх учбових закладах. Мене особисто просили з департаменту освіти допомогти в Чечелівському районі виявити так званих «сепарів» в школах. І ми з друзями-націоналістами витратили не один вечір, перевіряючи десятки сторінок і сайтів в мережі для знаходження доказів колаборації цих людей", - зазначає Кирило Дороленко.

Варто додати, що подібну риторику у Філатова можна було спостерігати восени минулого року. Тоді міський голова публічно заявив, що сепаратизму в дніпровських школах не буде.