Перший трамвай прощається з центральним проспектом на невизначений термін

2 липня 2018 12:08
Перший трамвай прощається з центральним проспектом на невизначений термін
Відсьогодні, 2 липня, у Дніпрі на час робіт, пов’язаних з будівництвом метрополітену, на проспекті Дмитра Яворницького перекривають рух трамваю маршрутом №1. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

Наразі на проспекті Яворницького від вулиці Мостової до вулиці Половицької вже перекритий рух в обидва напрямки для автотранспорту.

Тепер легендарний перший міський трамвай, який перевозив левову частку пасажирів, прибирають з центрального проспекту на невизначений термін. В обох напрямках він курсуватиме через вул. Шмідта, просп. Пушкіна, вул. Святослава Хороброго та вул. Чернишевського. При цьому в міській раді навіть приблизно не можуть оцінити, на який термін завдають незручність всім мешканцям Дніпра.

Беручи до уваги той факт, що старт будівництва метро у Дніпрі довго затягували (обіцяли розпочати будівництво у 2016 році, проте активну фазу розпочали тільки в кінці 2017 року), невідомо коли все таки метро буде добудованим, а місто вже лишився без головної транспортної артерії міста.

Також у Дніпрі є декілька сумнозвісних довгобудов, ініційованих міським головою, та наразі лише наносять велику шкоду інфраструктурі міста, зокрема це "велика реконструкція" Центрального мосту та Набережної. 

Читайте також