Негода, пожежі та крадіжки: як минув святковий тиждень на Дніпропетровщині

2 липня 2018 14:42
Негода, пожежі та крадіжки: як минув святковий тиждень на Дніпропетровщині
Під час минулого тижня через негоду та святкові дні поліція та рятувальники працювали у посиленому режимі. Тож сьогодні, 2 липня, представники відповідних служб підбили підсумки своєї роботи та навели статистику правопорушень та надзвичайних ситуацій на території Дніпропетровської області, передає Дніпроград.

"Незважаючи на те, що пройшли святкові дні, надзвичайних ситуацій, безпосередньо пов'язаних з Днем Конституції, на щастя, зафіксовано не було. Все відбувалося в робочому режимі", - зазначив речник патрульної поліції Павло Карманов.

Так, патрульні за минулий тиждень відпрацювали 4407 викликів за якими складено 2714 адміністративних протоколів. Зокрема за порушення правил дорожнього руху - 2137 постанов, а також було виявлено 88 водіїв, які керували транспортом у стані алкогольного сп'яніння. Що стосується пограбування, то таких випадків було зафіксовано 7. Крадіжок за минулий тиждень зареєстровано 107, бійок - 58 інцидентів.

У свою чергу, рятувальники здійснили 418 виїздів за викликами мешканців Дніпропетровської області, з яких 145 - на ліквідацію пожеж. Загалом було врятовано 13 осіб, серед них - 4 дитини. На пожежах постраждало 14 осіб.

Окрім цього, рятувальники три рази виїжджали на надзвичайні ситуації, які виникли на воді, і внаслідок яких загинуло 3 осіб.

Варто зазначити, що співробітники ДСНС активно допомагали населенню ліквідовувати наслідки негоди, яка накрила Дніпропетровщину на вихідних.

Нагадаємо, що з 2 липня в області оголошено штормове попередження та найвищий клас пожежної небезпеки.

Читайте також