Оздоровлення військових та інклюзивний дитячий парк: у ДніпроОДА підбили підсумки тижня

2 липня 2018 16:05
Оздоровлення військових та інклюзивний дитячий парк: у ДніпроОДА підбили підсумки тижня
У Дніпропетровській обласній державній адміністрації підбили підсумки проведеної роботи протягом минулого тижня. Головні події - відкриття дитячого інклюзивного парку в Дніпрі, повернення дітей військових з відпочинку та реабілітація й оздоровлення ветеранів війни.

Як зазначила радниця голови ДніпроОДА Ольга Горб, напередодні з відпочинку у Європі повернулося вісім дітей. 

"Діти відвідали аквапарк, екскурсію, відпочивали на освітніх курсах, займалися спортом та танцями. Мандрівників супроводжували волонтери з України та Данії. Окрім цього, 29 червня, на відпочинок до Австрії відправилася ще одна група малечі, п'ятеро дітей з родини травмованих і загиблих героїв", - розповіла Ольга Горб.

Школярі Дніпропетровщини протягом останнього року вже побували у Хорватії, Польщі, Литві, США, Данії, Австрії.

Також для старшокласників області продовжує працювати проект "Шляхами Героїв", який передбачає одноденну подорож у 25-ту бригаду, ознайомлення з побутом військових, відвідання меморіалів та Музею АТО в Дніпрі. Наразі безкоштовну екскурсію відвідали понад дві тисячі дітей.

Нагадала радниця голови ОДА і про новий дитячий інклюзивний парк, який представили публіці минулого тижня. 

У парку розташовані різноманітні ігрові елементи з пандусами, що дозволяє візку вільно рухатися по всій території. Для дітей з проблемами зору встановлені спеціальні таблички зі шрифтом Брайля і тактильною плиткою. Сам парк включає в себе гойдалки, стаціонарний «живий оркестр», спеціальні елементи для розвитку інтелекту та фізичних здібностей, місця для відпочинку та ігор.

Щодо проблем, пов'язаних із санітарною зоною, то незабаром буде встановлено додаткові вказівники, які інформуватимуть гостей парку, де розташовані громадські вбиральні. Окрім цього, обласна влада обіцяє виправити пошкодження, які за чотири дні роботи парку нанесли недоброчесні громадяни. Ольга Горб звернулася до небайдужих дніпрян із закликом спостерігати за парком та попереджувати шкоду, яку можуть заподіяти ігровим елементам.

Також у ДніпроОДА анонсували відкриття у Солоному Лимані нового реабілітаційного центру для військовослужбовців України. У центрі зможуть одночасно лікуватися 36 військових, для яких заплановано спеціальну 24-денну програму реабілітації та оздоровлення. Відкриття заплановано на цей місяць.

Читайте також