На минулому тижні у Дніпропетровській області сталося понад 70 пожеж в екосистемах

2 липня 2018 17:29
На минулому тижні у Дніпропетровській області сталося понад 70 пожеж в екосистемах
Протягом минулого тижня, з 23 червня по перше липня, у Дніпропетровській області сталася 71 пожежа в екосистемах. Наразі в області простежується негативна тенденція загорань, коли вогонь з сухої трави перекидається на сільськогосподарські поля. Статистику пожеж повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів фахівців.

«40 випадків пожеж на території Дніпра та області пов’язані з загоранням сухої трави, ще 30 випадків охопили сміттєзвалища та одна пожежа в сільгоспугіддях. Так, 29 червня в селищі Олексіївка Нікопольського району загорілася суха трава. Однак на момент прибуття вогнеборців, полум’я вже перекинулось на поле з озимою пшеницею. В результаті було знищено 2,3 гектарів озимої пшениці. Також 28 червня у П'ятихатках загорілась суха трава на площі одного гектару, однак, вогнеборці вчасно запобігли перекидання вогню на сільгоспугіддя», - розповіла речниця ДСНС Дніпропетровської області Дар'я Гречищева.

Начальник Дніпропетровського лісного та мисливського господарства Валерій Величко додав, що на сьогодні в лісах Дніпропетровської області сталося 85 пожеж, загальна площа яких сягає майже 30 гектар.

Нагадаємо, що 22 червня у Дніпрі горів хвойний ліс. Інцидент стався на Придніпровському житлову масиві. Пожежа сталася біля дачного кооперативу, тому була пряма загроза житловим будинкам.

Читайте також