Лише через рік після голосування у балетній школі Дніпра реалізували проекти Бюджету участі

2 липня 2018 17:42
Лише через рік після голосування у балетній школі Дніпра реалізували проекти Бюджету участі
Виконуюча обов’язки заступника міського голови Дніпра Яніка Мерило продемонструвала на своїй сторінці у Facebook, як втілюються проекти Бюджету участі у Дніпрі. Так, через рік після голосування Дніпровська школа класичного танцю нарешті отримала необхідне для дітей екіпірування, передає Дніпроград.

"Завдяки проекту Бюджет участі в балетну школу було придбано професійне балетне взуття, одяг для занять і концертних виступів, балетні костюми, які створюються в професійних майстернях театрального костюму, а також зовнішній жорсткий диск для зберігання великого обсягу навчальних і концертних матеріалів", - написала Мерило.

Реалізація цього відбулася в рамка двох проектів від школи розміром у 135 000 грн. та 153 363 грн., які подавалися ще у 2017 році. Таким чином, реалізація подібних проектів Бюджету участі займає у міської влади близько року.

Нагадаємо, що навколо бюджету участі декілька разів були скандали щодо фальсифікацій. Окрім цього, у міськраді шукають спосіб як не провалити власну ініціативу.

Читайте також