Інжинірингова компанія Noosphere популяризуватиме науку у Дніпрі: програма заходів

2 липня 2018 20:24
Інжинірингова компанія Noosphere популяризуватиме науку у Дніпрі: програма заходів
Протягом 2018 року у Дніпрі відбудуться декілька ІТ та інженерних заходів, в яких кожен бажаючий може безкоштовно взяти участь. Директор з управління компанії «Noosphere Ventures» Михайло Рябоконь радить дніпрянам не пропустити можливість та підготувати свої проекти, або ж завітати в якості гостей. Програму заходів повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів Михайла Рябоконя.

«Copter RACE» - найближчій захід, який очікує дніпрян. Він відбудеться 15-16 вересня. Дрон-рейсинг у Дніпрі - це етап кубка світу та Чемпіонату України, тому в ньому візьмуть участь представники не лише України, але й інших країн світу. Наразі організатори обирають майданчик для проведення заходу.

Ще одна платформа, на яку організатори запрошують дніпрян - «Noosphere Space Summit», який відбудеться протягом першого та другого грудня в БК «Машинобудівників». Захід направлений на розвиток української космічної індустрії.

Крім того, першого та другого грудня відбудеться конкурс стартапів «Vernadsky Challenge». Всі бажаючі зможуть подати власні унікальні проекти, направлені на покращення світу. Для цього потрібно подати заявку за посиланням: https://vernadskychallenge.com

Детально про умови участі та родзинки заходів можна дізнатися на сайті Noosphere.events.

Нагадаємо, що дніпровські ІТ-фахівці разом з інженерами «Noosphere» розробляють проект оновленого планетарію. 

Читайте також