Парус може і не повернутися у власність громади Дніпра

2 липня 2018 20:38
Парус може і не повернутися у власність громади Дніпра
Епопея навколо найвідомішого у Дніпрі довгобуда - готелю "Парус" - продовжується попри заяви міської влади про повернення будівлі у власність міста. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Інфоматор.Гроші.

Господарський суд Дніпропетровської області виніс рішення, згідно якого "Парус" повернули у комунальну власність Дніпра. Сталося це після численних скарг мешканців міста на довгобуд та на випадки, коли необережні "гості" готелю насмерть гинули від падіння з закинутої будівлі. Міська рада встигла відзвітуватися, що відтепер розбереться з сумнозвісним довгобудом, але, як виявилося, Господарський суд - не остання інстанція, в якій вирішується майновий спір.

Так, після оприлюдненного рішення про повернення "Парусу" у комунальну власність, незабаром власник будівлі компанія "Ромбус-Приват" подала апеляцію, яка залишає можливість збереження готелю в приватних руках.

Таким чином, "Парус" може і не повернутися до громади Дніпра і продовжити височіти безгосподарним але небезпечним довгобудом.

Компанія "Ромбус-Приват" придбала готель «Парус», що на Січеславській Набережній, 5, ще у 2005 році.

Читайте також