На Центральному мосту реверсивний світлофор працює неправильно:дніпрян попереджають про небезпеку

3 липня 2018 11:26
На Центральному мосту реверсивний світлофор працює неправильно:дніпрян попереджають про небезпеку
Реверсивний світлофор, який встановили на період ремонту Центрального мосту в Дніпрі, працює неправильно. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив активіст Сергій Кірєєв, передає Дніпроград.

Сергій Кірєєв заявив, що наразі режим роботи світлофора не відповідає стандартам ані ПДР, ані ДСТУ. Адже замість трьох табло по центру дороги, має бути лише одна секція і виключно над реверсивною смугою. Зараз світлофор показує звборону руху реверсивною смугою, отже, якщо чесно керуватися його сигналами, проїзд нею заборонений.

"Світлофор може регулювати тільки одну реверсивну смугу, над якою він встановлений, а не три відразу. Червоний хрест забороняє в'їзд на реверсивну смугу, а зелена стрілка дозволяє. Жовта наклонна (необов'язкова) - попереджає про зміну сигналів. Тобто все як в звичайному світлофорі. Якщо хотіли регулювати три смуги, то треба три таких світлофора. Враховуючи ж, що світлофор у даному випадку є світлодіодним табло, достатньо було б однієї секції, яка видвала б або хрест або стрілку (приклад на фото 3)", - наголосив Кірєєв.

Він також наголошує, якщо на мосту станеться ДТП, то фахівець, який буде розслідувати цю ДТП, буде повинен звернути увагу на те, що при наявності увімкненого червоного сигналу, в’їзд на цю полосу взагалі недозволений.

Нагадаємо, перед тим як встановити реверсивний світлофор, комунальники бігали просто посеред автомобілів у годину пік, наражаючи себе на небезпеку, і переставляють дорожні знаки. 

 

Читайте також