У Дніпрі демонтували вже 35 наливайок

3 липня 2018 19:17
У Дніпрі демонтували вже 35 наливайок
Майже за півтора місяця у Дніпрі демонтували 35 наливайок. Їх прибрали з вулиць міста у рамках чергової хвилі боротьби з місцями незаконного продажу алкоголю на розлив. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі міськради Дніпра.

Третього липня один із таких кіосків демонтували на вул. Авіаційній. Скарги на нього від місцевих мешканців до міської ради надходили регулярно.

«Інспектори зафіксували тут незаконний продаж алкоголю на розлив, а також продаж алкогольних напоїв після 22:00. Як відомо, наприкінці травня у Дніпрі запровадили заборону на реалізацію алкоголю з 22:00 до 7:00. Ми попереджали власників, щоб вони прибрали кіоск у семиденний термін самостійно – вони проігнорували це», – зазначив начальник Інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Мороз.

На місце демонтажу приїхав чоловік, який представився власником кіоску. Він стверджував, що тут не продають алкогольні напої взагалі. Проте вітрина МАФа, на якій стояли пляшки з пивом, свідчила про протилежне.

«Біля цього кіоску постійні клієнти завжди залишали багато сміття: і пляшки, і одноразові стаканчики, і чим закушували, і що палили – жах. Сиділи тут на бордюрі постійно. Добре, що його прибирають», – каже місцева мешканка Олена Олександрівна.

Руслан Мороз зазначив, що скарги щодо наливайок дніпровці можуть залишати у спільноті в соцмережі. Усі повідомлення перевірятиме Інспекція з питань благоустрою Дніпровської міської ради. 

Нагадаємо, що 19 червня, у Дніпрі комунальні служби знесли незаконну наливайку, яка, за словами місцевих мешканців, працювала протягом останніх десяти років.

Читайте також