Активісти вимагають у Філатова припинити гратися з Прозорро

4 липня 2018 08:49
Активісти вимагають у Філатова припинити гратися з Прозорро
Громадські активісти Дніпра зареєстрували петицію, в якій вимагають у міської влади не розглядати зміни у використанні системи Prozorro під час бюджетних закупівель в місті. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Єдину систему місцевих петицій.

У зверненні йдеться, що за 2017 рік використання системи ProZorro на допорогових закупівлях до 200 тисяч гривень для товарів та послуг та 1,5 мільйонів гривень для робіт дозволило Дніпровській міській раді зекономити 63 млн грн. Втім, останнім часом у міській владі декілька разів намагалися внести зміни до положення про використання системи або ж взагалі відмовитися від неї.

"Вимагаємо за будь-яких обставин залишити в силі рішення Дніпровської міської ради №30/9 від 8.06.2016 з усіма змінами та доповненнями, а саме - залишити незмінним обов'язкове використання системи ProZorro для відбору найбільш економічно вигідної пропозиції через конкурентні процедури (за аналогією до процедури відкритих торгів) для всіх закупівель Дніпровської міськради та підпорядкованих їй підрозділів, очікувана вартість яких не перевищує 200 тисяч гривень для товарів та послуг та 1,5 мільйонів гривень для робіт", - зазначають в петиції.

Окрім цього, активісти просять не включати в порядок денний  сесій міської ради та зняти з розгляду сесій міської ради усі проекти рішень, які відміняють або звужують дію рішення про використання Prozorro.

Нагадаємо, що на останній сесії міськрада змогла частково обмежити дію системи електронних закупівель.

Читайте також