У Софіївській опорній школі створюють сучасний стадіон зі штучним покриттям

4 липня 2018 13:18
У Софіївській опорній школі створюють сучасний стадіон зі штучним покриттям
У Софіївській опорній школі ДніпроОДА створює сучасний стадіон. Наразі підрядники уклали основу під стометрову бігову доріжку. Також облаштовують простір під нові баскетбольний і волейбольний майданчики, поле для міні-футболу. Це один з етапів масштабної реконструкції навчального закладу. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Результат реформи децентралізації, ініційованої Президентом Петром Порошенком, відчувають у різних сферах. Освіта – не виключення. Додаткові кошти спрямовуємо на реконструкцію опорних шкіл, їхнє переоснащення, оновлення спортивної інфраструктури. Сучасний освітній простір створюємо в Софіївській опорній школі. Реконструкція закладу триває з квітня», – розказав Валентин Резніченко.

Зараз у школі приводять до ладу шкільний стадіон. Замість бур’яну та ґрунтівки на ньому з’являться нові ігрові майданчики, сучасне поле для міні-футболу зі штучним покриттям, бігова доріжка. Підрядники вже заклали під них основу.

«На цей ремонт чекали давно. Безмежно вдячні обласній владі за те, що виділила кошти. Самотужки ми б не осилили цей проект», – наголосив голова Софіївської об’єднаної громади Петро Сегедій. 

Крім того, ударними темпами тривають роботи в найстарішій будівлі – початкових класів. Підрядники змонтували каркас під нову покрівлю й натягнули гідробар’єр, ведуть роботи всередині приміщення, замінили 70% вікон.

«Бачила макет початкової школи. Вона буде дуже яскравою, як раз для дітей», – поділилася випускниця Оксана Савєльєва. 

Розпочався ремонт і триповерхової будівлі, де навчаються старшокласники. Наразі будівельники демонтують стару покрівлю й роблять цегляну кладку. 

«Навчався в цій школі 11 років – тепер випускник. Звичайно, жалкую, що не побачу її більш модернізованою, красивішою. Однак ті, хто учитиметься тут далі, будуть задоволені змінами», – зазначив випускник Володимир Савостяненко.  

Школу облаштують енергоефективним фасадом, а пришкільну територію благоустроять. У такому виді вона буде тільки заохочувати до навчання, переконані педагоги.  

«Приємно, що наша «альма-матер» відповідатиме вимогам нової української школи. У ній будуть створені комфортні психологічні умови для розвитку й навчання дітей», – вважає практичний психолог Валентина Бровенко. 

За кількістю учнів Софіївська школа – найбільша не лише у громаді, а й у районі. У ній навчаються майже 700 дітей.

Читайте також