Підготовка молоді: у Дніпрі пропонують створити Центр військово-патріотичного виховання

4 липня 2018 15:30
Підготовка молоді: у Дніпрі пропонують створити Центр військово-патріотичного виховання
Начальник Центру допризовної підготовки Дніпровської міськради Євген Нестеренко ініціює створити у Дніпрі Центр військово-патріотичного виховання. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Євгена Нестеренка у Facebook.

Як зазначається, йдеться про реалізацію допризовної підготовки молоді України.

«Не маючи державної доктрини підготовки мобілізаційного ресурсу, проте прийнявши Закон про національну безпеку та оборону України, ми не визначили засоби реалізації підготовки молоді до служби у ЗСУ. "План призову" - виконується в кращому випадку по районам до 30%», - вважає Євген Нестеренко.

Начальник Дніпровського Центру допризовної підготовки додав, що моделі державної політики з підготовки мобілізаційного ресурсу на даний час свідчать про консервативність системи освіти. Більшість сприймають безпеку в країні на рівні «формування громадських компетентностей».

Для порівняння в сусідній Запорізькій області діють п’ять таких Центрів допризовної підготовки. Також у Львові та Одесі є обласні Центри військово-патріотичного виховання. У Дніпрі ж існує лише один такий Центр допризовної підготовки. Тож фахівці пропонують створити у місті Центр військово-патріотичного виховання.

Нагадаємо, що інструктори КП «Патріот» проводять уроки мужності для учнів центрів професійно-технічної освіти Дніпропетровської області.

Читайте також