У Дніпрі перепоховають останки воїна, який загинув в результаті обстрілу на Донбасі

4 липня 2018 16:26
У Дніпрі перепоховають останки воїна, який загинув в результаті обстрілу на Донбасі
У п'ятницю, 6 липня, у Дніпрі перепоховають останки воїна 57-ї ОМБр Олександра Сорокового, який загинув на Донбасі в результаті обстрілу українських позицій з "Граду". Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Цензор.НЕТ».

Як зазначається, 45-річний снайпер 42-го окремого мотопіхотного батальйону 57-ї ОМБр Олександр Сороковий проживав у Дніпрі. Він загинув 27 серпня 2014 року в районі села Стила під час обстрілу підрозділів забезпечення з "Граду" російськими військовими.

3 вересня 2014 р тіло Олександра Сорокового разом з тілами 96 інших загиблих в так званому Іловайському котлі було привезено в Дніпровський морг і поховано на Кушугумському кладовищі міста Запоріжжя.

Урочисте перепоховання загиблого солдата у Дніпрі відбудеться кладовищі "Лівобережне" о 16:00.

Указом Президента України Олександр Сороковий посмертно нагороджений орденом "За мужність" III ступеня. Відомо, що у солдата залишилися мати і дві дочки.

Перепоховання відбудеться згідно ст. 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 21 Закону України "Про поховання та похоронну справу", листи відокремленого підрозділу "Запорізький міський відділ ДУ" Запорізький ОЛЦ МОЗ України "від 13.06.2018 р №1457, на підставі заяви Сороковий Н.Г.., І рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради.

Нагадаємо, що бійця ЗСУ Володимира Шевченка, який загинув у серпні 2014 у боях за Іловайськ, перепоховали у місті Кам'янське Дніпропетровської області.

Читайте також