У Дніпрі комунальники вкотре встановлюють неправильні знаки

4 липня 2018 19:09
У Дніпрі комунальники вкотре встановлюють неправильні знаки
У Дніпрі на проспекті Дмитра Яворницького, де перекрили дорогу задля будівництва метро, комунальники вкотре знехтували усіма правилами дорожнього руху та повісили неправильні знаки. Про це на публічній сторінці комунального підприємства "Дніпродорсервіс" у Facebook повідомив містянин Євген Тараненко, передає Дніпроград.

Комунальники повісили перевернутий знак, який позначає односторонній рух та повернутий знак, що говорить про об’їзд перешкоди з правого боку.

"За кермом у мене стаж невеликий, всього років десять. Підкажіть будь ласка, чому "будівництво", яке захоплює проїжджу частину позначається саме цими знаками? Ще й на бетонних блоках. Здогадалися повісити знаки "рух вправо" і "односторонній рух", - обурився Євген Тараненко.

Містяни наголошують, що комунальники мали правильно встановити знаки "звуження дороги з лівого боку" та "об'їзд перешкоди за правого боку". 

Також зазначимо, що знаки встановлені на металевому паркані, тобто не відповідають ДСТУ і правилам безпеки.

Це не вперше комунальні служби у Дніпрі ігнорують ПДР та наражають містян на небезпеку. Нещодавно у Дніпрі перекрили половину Центрального мосту на ремонт та забули про правила дорожнього руху. Через деякий час на тому ж мосту неправильно встановили світлофори реверсивного руху.

Читайте також