У міськраді переконують, що знайшли компроміс у питанні оптимізації музичних шкіл

5 липня 2018 14:27
У міськраді переконують, що знайшли компроміс у питанні оптимізації музичних шкіл
Сьогодні, 5 липня, у Дніпровській міській раді відбулася прес-конференція, під час якої начальник Управління культури Департаменту гумполітики міської ради Євген Хорошилов повідомив, що міська влада начебто знайшла спільну мову з громадськістю у питанні оптимізації роботи шкіл естетичного виховання. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Чиновник зазначив, що вони відмовилися від попередньої концепції і знаходяться на шляху до прийняття нової, яка буде узгоджена з усіма сторонами конфлікту, який виник декілька місяців тому. Це підтвердила і голова Громадської ради при Дніпровській міській раді Лілія Богачова.

“Нам вдалося знайти розуміння щодо розвитку шкіл естетичного виховання у нашому місті, оскільки та презентація, яка була взимку і обговорення якої ми організували через певні непорозуміння, викликала занепокоєння серед батьків. Тоді суму за батьківську плату називали в розмірі від 1500 до 2000 гривень. Втім, наразі ми домовилися, що така плата буде на рівні не більше 10-15% від мінімальної зарплатні”, - зазначила Богачова.

Втім, за словами Хорошилова, концепція ще має пройти декілька погоджень та обговорень і остаточна її версія буде опублікована на ресурсах міської ради. 10-15% від мінімальної зарплати буде достатньо для отримання свідоцтва державного зразка про закінчення мистецької школи.

Таким чином, громада Дніпра частково перемогла у протистоянні з міською владою, але через те, що нова концепція знаходиться лише на проектній стадії, остаточний висновок можна буде зробити лише через деякий час.

Варто зазначити, що паралельно з оптимізацією шкіл естетичного виховання за ініціативи міської влади продовжуються масові звільнення обслуговуючого персоналу в усіх навчальних закладах Дніпра.

Нагадаємо, що проти деструктивних ініціатив підопічних Філатова під стінами міськради неодноразово збиралися батьки учнів та вчителі. Окрім цього, народний депутат Андрій Денисенко звернувся до уряду з вимогою перевірити законність дій міської ради щодо "оптимізації" шкіл.

Читайте також