До пораненого криворізького оператора В'ячеслава Волка повертається чутливість в руках і спині

6 липня 2018 20:35
До пораненого криворізького оператора В'ячеслава Волка повертається чутливість в руках і спині
До криворізького оператора В'ячеслава Волка, якого було поранено в шию під час військових навчань у Кривому Розі, повертається чутливість в руках і спині. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила дружина оператора Інна Волк, передає Дніпроград.

"Слава живий і проходить зараз реабілітацію, пристосовується до нового життя… Він, як і раніше, з посмішкою на обличчі, бореться з усіма труднощами. Величезна кількість людей допомогли нам і продовжують допомагати і підтримувати Славу", – повідомила Інна Волк.

Також вона повідомила, що після кількох операцій під час реабілітації в Трускавці в реабілітаційному центрі "Модричі" до В'ячеслава по трохи стала повертатися чутливість в руках і спині.

Нагадаємо, що 6 липня в ході навчань військових резервістів на території Саксаганської районної ради Кривого Рогу було поранено одного і з журналістів, якого запросили висвітлювати відпрацювання порядку дій під час надзвичайної події. Підозрюваного було затримано. 

Зазначимо, що справу В'ячеслава Волка перекваліфікували на умисне завдання тілесних ушкоджень. 

Раніше повідомлялося, що захист пораненого на військових навчаннях торік у Кривому Розі місцевого телеоператора й фотокореспондента В’ячеслава оскаржує закриття справи, відкритої військовою прокуратурою Південного регіону України за фактом службового недбальства під час навчань.

Читайте також