Нові власники напівзруйнованого "палацу Ілліча" перетворять його у культурний центр

7 липня 2018 21:14
Нові власники напівзруйнованого "палацу Ілліча" перетворять його у культурний центр
Нові власники, які нещодавно викупили одну з найвідоміших закинутих будівель Дніпра "Палац культури ім. Ілліча", обіцяють згодом перетворити його у новий адміністративно-культурний центр. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на gorod.dp.ua.

"Ми плануємо відновити ПК Ілліча в первісному історичному вигляді і експлуатувати його як цілісний адміністративно-культурний комплекс. У ньому будуть проводитися концерти, виставки, інші суспільно значущі заходи. ПК отримає абсолютно нове життя! Зараз проводимо комплекс ремонтних робіт, які зупинять руйнування будівлі - замінюємо вікна, ремонтуємо покрівлю. Далі займемося відновленням історичного вигляду фасаду", - повідомив представник нового власника Олексій Тесленко.

Завершити косметичні роботи обіцяють до кінця цього року. Втім, найбільше проблем, за словами Тесленка, було виявлено всередині будівлі. 

"За останні роки в Палаці розграбовано багато з внутрішнього обладнання, вирізано багато труб і металевих конструкцій. У жахливому стані головна зала, яку ми плануємо повністю відновити і оснастити сучасним обладнанням. У ній, наприклад, зник складний механізм повороту сцени", - додав представник нового власника.

Скільки точно триватиме повна реконструкція будівлі, у компанії не знають, але обіцяють виконати всі роботи у найближчий час і запустити функціонування палацу.

Нагадаємо, що ПК Ілліча придбали майже за 8 мільйонів гривень.

Читайте також