Відлупцювавши сестру, молодик "засвітив" перед патрульними домашню плантацію коноплі

9 липня 2018 17:22
Відлупцювавши сестру, молодик "засвітив" перед патрульними домашню плантацію коноплі
З 2 по 8 липня патрульна поліція відпрацювала понад 4 тисячі викликів, які надійшли на лінію 102 від мешканців Дніпра.

Про це сьогодні, 9 липня, під час прес-конференції повідомив речник патрульної поліції Дніпропетровської області Павло Карманов, передає Дніпроград.

"З минулий тиждень, 2 по 8 липня, ми маємо 4247 викликів на лінію 102. Було складено матеріалів та постанов у кількості 2718 штук. За порушення правил дорожнього руху - 2186 протоколів. За цей час виявлено 80 водіїв, які керували транспортом у стані алкогольного сп'яніння, на всіх них було складено протоколи за ст.130", - розповів Карманов.

Окрім цього він повідомив, що патрульними було зафіксовано 25 випадків хуліганських дій та 119 випадків, коли люди з'являлися у громадських місцях у стані алкогольного сп'яніння. 

Кумедна ситуація сталася з викликом щодо насильства у родині. Прибувши на виклик дівчини, яка заявляла, що її брат веде себе агресивно, патрульні виявили на подвір'ї цілу плантацію коноплі. Випадок було зафіксовано оперативниками.

Павло Карманов повідомив, що за тиждень спостерігається тенденція до зниження випадків ДТП. За звітній період без потерпілих було зафіксовано 48 ДТП, з потерпілими - 18. 

Нагадаємо, що у Дніпрі малеча мала можливість відчути себе у ролі поліцейських.

Читайте також