У Південному районі Нікополя зводять першу амбулаторію

10 липня 2018 13:09
У Південному районі Нікополя зводять першу амбулаторію
На вулиці Чалого у Південному районі Нікополя ДніпроОДА зводить амбулаторію. Її тут ніколи не було. Будівництво завершать вже цьогоріч. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Якісна медицина для всіх – таке завдання Президента України Петра Порошенка. Щороку ми відкриваємо по одній оновленій обласній лікарні. Паралельно ремонтуємо, реконструюємо та зводимо медзаклади в містах та селах. Один із прикладів – амбулаторія в Південному районі Нікополя. Про її будівництво місцеві мешканці мріяли роками», – розповів Валентин Резніченко.

У Південному районі Нікополя амбулаторії ніколи не було. За медичною допомогою місцеві мешканці їздили до центру міста.

«Добиралися двома автобусами. Тут, на місці, ніде було аналізи здати, уколи зробити», – розповіла місцева мешканка Валентина Ткачук.

Зайві відстані долали й аби купити ліки. В районі ніколи не було аптеки.

«Їздили в центр, через міст, а як його перекривали, то й в об’їзд – гак давали. Багато клопотів було у нас через це. Років зо двадцять добивалися, аби відкрили аптеку, та все марно», – поділилася місцева мешканка Валентина Козлова.

Будівництво амбулаторії «з нуля» у вересні 2017-го розпочала ДніпроОДА.

«Десятиліттями в місті нічого не будувалося. Приємно, що в області нас почули. Нарешті у Південному буде амбулаторія, а в ній – аптечний пункт», – сказала заступник міського голови Нікополя Ольга Коник.

Нині будівельники вже звели «коробку» з сучасним дахом, «дихаючим» фасадом, енергоефективними вікнами, утепленою підлогою. Всередині зробили ремонт. Залишилось встановити паркан, заасфальтувати доріжки, озеленити територію. Об’єкт готовий вже на 90%. Його здадуть цьогоріч.

«У закладі працюватимуть терапевт, педіатр та сімейний лікар. Вони вестимуть прийом, надаватимуть невідкладну допомогу, робитимуть щеплення, виписуватимуть рецепти на «доступні ліки». Їх можна буде придбати одразу на місці. Також в амбулаторії передбачили денний стаціонар», – розповіла в.о головного лікаря закладу Людмила Капатура.

В амбулаторії надаватимуть меддопомогу 6 тисячам нікопольчан.

Читайте також