До Дня міста у Дніпрі обіцяють новий тролейбусний маршрут

10 липня 2018 20:42
До Дня міста у Дніпрі обіцяють новий тролейбусний маршрут
До Дня міста у Дніпрі обіцяють відкрити нову тролейбусну лінію на житловий масив Сокіл-2. Про це сьогодні, 10 липня розповів директор Департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Ігор Маковцев, передає Дніпроград.

Новий маршрут №21 матиме загальну протяжність 10 км. Маршрут тролейбуса буде простягатися від Соборної площі, по проспекту Гагаріна до вул. Панікахи, де буде робити поворот і виїжджатиме на Запорізьке шосе, по якому спускатиметься вниз до житлового масиву Сокіл-2.

"На житловому масиві Сокіл-2 проживає близько 18 тисяч мешканців, і досі тут не було "покриття" електротранспортом, тому ми вирішили виправити цю ситуацію. На весь проект виділено близько 33 мільйонів гривень. Наразі прокладено контактну мережу на 70%, зокрема встановлено 70 стовпів. Також облаштовується місце, де буде розвертатися тролейбус. Найближчим часом надійдуть розтяжки і продовжиться укладання контактної мережі. Буде встановлено сім нових зупинкових комплексів та з'явиться новий світлофорний об'єкт на перетині вулиці Панікахи і Запорізького шосе. У проект входить ремонт дорожнього покриття, оновлення розмітки, дорожніх знаків та встановлення нового огородження. Відкрити маршрут плануємо до Дня міста - 9 вересня", - розповів Ігор Маковцев.

Новим маршрутом курсуватимуть вісім тролейбусів «Дніпро Т-203» за графіком з інтервалом 10 хвилин в годину пік. Маковцем запевнив, що тролейбуси вже є на балансі міста, проте зараз їздять по іншим маршрутам.

Читайте також