Головний трамвай Дніпра повернеться на свій маршрут раніше закінчення будівництва метро, - чиновник

11 липня 2018 12:47
Головний трамвай Дніпра повернеться на свій маршрут раніше закінчення будівництва метро, - чиновник
Дніпровський трамвай №1 має повернутись на проспект Яворницького з першого вересня поточного року. Про це в коментарі Дніпрограду повідомив начальник ремонтно-будівельного управління КП Дніпровський електротранспорт Ігор Погорєлов.

За його словами, трамвай №1 відновить свій звичний маршрут після закінчення частини робіт, пов’язаних з будівництвом метрополітену, проте це має статися раніше 2020 року.

«Ви бачите, який розмах: ремонт колій, будівництво метро. Але до першого вересня роботи мають закінчитись і трамвай курсуватиме проспектом Яворницького», - запевнив Ігор Погорєлов.

Зазначимо, наразі головний трамвай міста в обох напрямках курсує через вул. Шмідта, просп. Пушкіна, вул. Святослава Хороброго та вул. Чернишевського. 

Беручи до уваги той факт, що старт будівництва метро у Дніпрі довго затягували (обіцяли розпочати будівництво у 2016 році, проте активну фазу розпочали тільки в кінці 2017 року), невідомо чи встигнуть в строк закінчитися роботи, які заважають пересуванню головною транспортною артерією міста.  

До того ж влада Дніпра славиться систематичним затягуванням ремонтів надважливих об’єктів міста, зокрема це "велика реконструкція" Центрального мосту та Набережної. 

Читайте також