Січеславщина поповнила Збройні сили більше ніж тисячею нових контрактників

12 липня 2018 13:06
Січеславщина поповнила Збройні сили більше ніж тисячею нових контрактників
Цього року більше, ніж тисяча мешканців Січеславщини вирішили підписати контракт зі Збройними силами України. Більшість з них — з досвідом бойових дій. Про це сьогодні, 12 липня, під час прес-конференції повідомив Сергій Полуциган, заступник військового комісару Дніпропетровської області, передає Дніпроград.

Частка нових контрактників, які вже мають досвід участі у бойових діях, складає більше, ніж 2/3 від усіх новоспечених бійців Збройних сил України. Загалом, на території Дніпропетровської області свою долю із ЗСУ вирішили пов’язати 1100 осіб.

“Те, що переважна кількість нових контрактників вже мають досвід бойових дій, свідчить про те, що після попередньої служби вони зрозуміли, що армія — це саме те місце, де можна реалізувати себе. Окрім цього, контрактники повертаються до тих військових частин, де раніше проходили свою службу і знають всю обстановку”, - зазначив Сергій Полуциган.

Ті, хто вже брав участь у бойових діях, після підписання контракту одразу приступають до виконання усіх військових задач. Разом із цим, новобранці-контрактники, які не мали такого досвіду, проходять спеціальну військову підготовку, мінімальний термін якої складає три місяці.

Порівняно із сусідніми областями, Січеславщина поповнила військо контрактниками на 20% більше.

Щодо строковиків, то цьогоріч в області їх призвали 1520 осіб.

Окрім цього, на строкову службу було призвано 41 чоловіка, які раніше пройшли підготовку на військових кафедрах у ВНЗ і мають офіцерські звання. Ці офіцери протягом 18 місяців проходять обов’язкову строкову службу, але отримують повне фінансове забезпечення офіцерського складу ЗСУ.

Читайте також