Воду з Дніпра передали до Верховної Ради аби показати жахливий стан річки

13 липня 2018 13:05
Воду з Дніпра передали до Верховної Ради аби показати жахливий стан річки
Дніпряни долучаються до акції «Зберегти воду!», що проводять активісти 13 липня під стінами Верховної Ради України.

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку представника "Партії зелених" Олександра Міщенка у Facebook.

У столицю до народних обранців буде направлено зразки води із Дніпра відібраної задля наочної демонстрації стану водних ресурсів в регіоні.

"І хоч в самому Києві вода в Дніпрі також зелена, все ж таки є чистішою, ніж нижче за течією, зокрема у місті Дніпро. Омивши собою 25 міст країни, у Чорне море зливаються тисячі тон відходів промислового та побутового походження з низькою якістю очистки. Ігноруючи реальні загрози, пов’язані із значним водокористуванням, втратою здатності річок до самоочищення, зміною клімату, держава планує впровадити масштабну Програму розвитку гідроенергетики України до 2026 року, яка передбачає не лише будівництво нових гідроенергетичних об’єктів на Дніпрі, але й зарегульовування стоку Дністра і надспоживання води Південного Бугу", - розповів Міщенко.

Він також переконаний, в разі реалізації зазначеної Програми і збереження існуючого режиму водоспоживання країна не матиме ані електроенергії, ані питної води. 

"Ми закликаємо громаду міста та області, політичні сили і громадські рухи, активних та небайдужих громадян підтримати акцію «Зберегти воду!», починаючи з себе. Закликаємо вас переглянути власний спосіб життя у бік антиспоживацього мислення, зайняти постійну активну позицію щодо дбайливого ставлення та раціонального користування природними ресурсами, найціннішим з яких є вода", - наголошує Міщенко.

Нагадаємо, на Січеславщині провели перший Міжнародний водний форум "Борисфен-2018", на якому обговорювали питання збереження річки Дніпро від екологічного лиха.

Читайте також