Через зухвалий зріз асфальту комунальниками Філатова розбиваються автівки

13 липня 2018 15:27
Через зухвалий зріз асфальту комунальниками Філатова розбиваються автівки
У Дніпрі комунальні служби знімають асфальтне покриття з доріг великим шаром, через що розбиваються автівки містян та приїжджих. Про це повідомляє Дніпроград зі слів містян.

Так, вчора, 12 липня, дніпрянин Андрій помітив понівечену дорогу на перехресті пр. Яворницького та вул. Гоголя.

«Дякую за дороги. Раніше я за цим перехрестям бачив розбиті автівки, але не розумів з якого приводу», - пише очевидець на сторінці КП «Дніпродорсервіс» у Facebook.

Дана ситуація не є поодинокою, дороги з глибоко зрізаним асфальтом покривають значну кількість території міста. Наприклад, на перехресті проспектів Олександра Поля та Пушкіна водії намагаються обережно оминати розкурочені шматки дороги, аби не понівечити свої транспортні засоби.

До того ж комунальні служби не поспішають латати діри, зрізані дороги залишаються без уваги ремонтників тижнями, що значно ускладнює рух містом.

Зазначимо, що на даних ділянках немає жодних попереджувальних знаків стосовно стану дороги (об'їзд чи про ремонтні роботи).

Раніше водії транспортних засобів випробовували долю на проспекті Гагаріна, де також зріз асфальту складав близько 10 см. 

Читайте також