У Верховній Раді набереться конституційна більшість голосів для перейменування області, - Андрій Денисенко

15 липня 2018 12:07
У Верховній Раді набереться конституційна більшість голосів для перейменування області, - Андрій Денисенко
Народний депутат України Андрій Денисенко переконаний, що Верховна Рада підтримає проект закону про внесення змін до статті 133 Конституції України щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську (№ 8329). Про це він заявив вчора, 14 липня, під час першого Всеукраїнського історичного форуму "Декомунізувати не можна залишити", передає Дніпроград.

"Чи є в Верховній Раді 300 голосів для того, аби внести зміни до Конституції? Вони там є. І я переконаний, що ми достукаємося до розуму та серця кожного депутата. Безумовно буде категорично проти Опозиційний блок, будуть проти депутати, які пройшли через партію та комсомол. Це питання проявить наявність п'ятої колони та цільової аудиторії Путіна. Але тим не менш, відчуваючи всю історичну відповідальність, яка лежить на нашому поколінні, яке отримало можливість жити у вільній незалежній Україні, у нас з вами вистачить аргументів, наснаги та натхнення переконати Верховну Раду, Вищий законодавчий орган, довести цю справу до кінця", - зазначив Андрій Денисенко.

Зазначимо, аби перейменувати Дніпропетровську область потрібно вносити зміни до Конституції України, тому для успішного прийняття рішення потрібна конституційна більшість у 300 голосів народних депутатів.

Також Андрій Денисенко переконаний, що перейменування Дніпропетровської області на Січеславську - це не просто органічне закінчення процесу декомунізації, а повернення українців до своїх витоків.

Читайте також