Через негоду і несправність колекторів мешканці ж/м Покровського перенеслися у Венецію

15 липня 2018 15:17
Через негоду і несправність колекторів мешканці ж/м Покровського перенеслися у Венецію
Вчора, 14 липня, через негоду та несправні колектори мешканці житловго масиву Покровський вкотре відчули себе венеціанцями - дощ затопив більшу частину району . Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Покровський знаходиться на місці колишніх Діївських плавнів, тож проблема підтоплення на масиві стоїть дуже гостро. Втім, цю проблему має вирішувати система зливових колекторів, які вкотре на практиці не справляються із поставленою задачею. 

Зокрема, в цьому можна було переконатися біля міської лікарні №5, територію якої повністю поглинула вода. Варто зазначити, що нове озеро розлилося прямо на шляху до примайльного відділення медзакладу.

Окрім цього, біля станції метро "Покровська", під житловим будинком, також утворилося велике озеро глибиною до 70 сантиметрів. Як зазначили місцеві мешканці, це сталося внаслідок будівництва нових кіосків поруч. Власники цих магазинів, попри зауваження жителів району, вирішили забетонувати один із зливових колекторів. Як наслідок - люди були вимушені пересуватися по коліна у воді, а водії автомобілів ризикувати своїм транспортом.

Читайте також