Мешканці ж/м Північного вимагають побудувати тунель під залізницею аби не стояти на переїздах

16 липня 2018 08:20
Мешканці ж/м Північного вимагають побудувати тунель під залізницею аби не стояти на переїздах
На сайті місцевих петицій опубліковане звернення до міської влади Дніпра, в якому мешканці міста вимагають побудувати тунель під залізницею на житловому масиві Північний аби транспорт не стояв у заторах на переїздах, повідомляє Дніпроград.

У петиції йдеться, що з огляду на особливості розташування житлового масиву Північний, а саме обмеження двох можливих в'їздів на житловий масив залізничними переїздами з інтенсивним рухом потягів по ним, мешканці району щодня змушені простоювати за закритими шлагбаумами велику кількість часу. ВІдповідно до цього, є логічним будівництво тунелю під залізницею.

"Так, на залізничному переїзді в районі Самарського узвозу можна витратити 40 хвилин, стоячи в колоні, часто без можливості розвернутися і поїхати в об'їзд. І це не враховуючи планових ремонтів, під час яких переїзд закривається на декілька діб. Просимо розглянути можливість будівництва тунелю під залізничними шляхами, за прикладом того, як це зроблено в районі під'їзду до житлового Західний, що дозволить позбавити жителів району від витраченого в пробках часу, а також від часткової ізоляції району", - йдеться у петиції.

Нагадаємо, що нещодавно в районі Північного через крадіжку деталей з рейок зійшов вантажний потяг.

Читайте також